Aktualności
II Igrzyska Grupy Wyszehradzkiej 18-21.09.2018 Węgierska Górka, Milówka

Wyniki II Igrzysk Grupy Wyszehradzkiej po 1 dniu (19.09.2018)

Piłka ręczna:

19.09.2018     wyniki
10.00     Hungary - Poland II    12 : 11
11.30    Czech Republic – Poland I    16 : 23
16.00    Poland II – Poland I    10 : 23
17.30    Hungary - Czech Republic    14 : 26

2 dzień (20.09.208)
20.09.2018     
9.00      Czech Republic - Poland II    20 : 16
10.00    Poland I - Hungary    36 : 17

Kolejność:

1     Poland I
2     Czech Republic
3     Hungary
4     Poland II

Najlepszy bramkarz: Norber Broda - Czechy

Najlepszy strzelec: Jurand Rybacki – Polska (26 bramek)

Piłka nożna:

19.09.2018     wyniki
10.00      Poland - Czech Republic    4 : 4
11.30    Slovakia - Hungary    2 : 5
16.00    Czech Republic - Hungary    8 : 1
17.30    Poland – Slovakia    14 : 2

20.09.2018     
9.00     Slovakia - Czech Republic    2: 10
10.30    Hungary – Poland    0 : 6

Kolejność:
1    Poland
2     Czech Republic
3     Hungary
4     Slovakia


Najlepszy bramkarz: Jan Bartek - Czechy

Najlepszy strzelec: Gracjan Gajoch – Polska (11 bramek)

Lekko atletyka:

Dziewczęta

Państw

Punkty

Miejsce

Wyszehrad

Węgry

65

2

Czechy

84

1

Słowacja

17

4

Polska

64

3

 

chłopcy

Państwo

Punkty

Miejsce

Wyszehrad

Węgry

50

3

Czechy

65

2

Słowacja

24

4

Polska

86

1

KLASYFIKACJA MVP LA

Chłopcy: Vass Bence - Węgry (300 m – 40,7 s.)

Dziewczyny: Lebduskova Nicol – Czechy ( 100m – 13,1 s.)

 

Klasyfikacja generalna:

 

Kraj

Handball boys

Football boys

ATHLETICS

ATHLETICS

Kolejność

Girls

boys

Miejsce

punkty

miejsce

Punkty

miejsce

punkty

miejsce

punkty

punkty

miejsce

Poland

I

4

I

4

III

2

I

4

14

I

Hungary

III

2

III

2

II

3

III

2

9

III

Slovakia

0

IV

1

IV

1

IV

1

3

IV

Czech Republic

II

3

II

3

I

4

II

3

13

II

Foto 18.9.2018 OPG Węgierska Górka

Foto 19.09.2018

Foto 20.09.2018 - OPG Węgierska Górka

Foto 18-20.09.2018 Aleksandra Kamińska

 

PARTNERZY i SPONSORZY: