łódzkie: 65-lecie działalności naszego stowarzyszenia

Informujemy, że w dniu 07.12.2018 obchodziliśmy 65-lecie działalności naszego stowarzyszenia. W pierwszej części spotkania rozegrano Turniej w Dwa Ognie, w którym startowali uczniowie szkół podstawowych ze wszystkich rejonów rozgrywkowych. W drugiej części spotkania odbyła się uroczystość jubileuszowa podczas której zaprezentowały się uczennice XLVII LO w Łodzi - gospodarza imprezy, rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Wydarzenie sportowe 100-lecia” oraz wręczono pamiątkowe wyróżnienia działaczom, organizatorom zawodów, dyrektorom szkół,a także nauczycielom z województwa łódzkiego zaangażowanym w działalność Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.
Dziękujemy i gratulujemy wyróżnionym!

Fotoreportaż z Turnieju w Dwa Ognie
Wyniki konkursu plastycznego
Fotoreportaż z rozdania prac w konkursie plastycznym
Lista wyróżnionych z okazji 65-lecia SZS
Fotorelacja z uroczystości 65-lecia