Ankieta dla prowadzacych i uczestników programu „Aktywnie spędzam czas na sportowo i kształtuję swoją postawę ciała prawidłowo”

Drodzy uczestnicy programu

Chcielibyśmy Was prosić abyście odpowiedzieli na kilka pytań dotyczących zajęć sportowych, w których od pewnego czasu uczestniczycie. Dzięki uzyskanym od Was informacjom będziemy je mogli bardziej dostosować do Waszych potrzeb i oczekiwań. Jeśli zrozumienie któregoś pytania lub udzielenie na nie odpowiedzi będzie dla Ciebie trudne poproś kogoś dorosłego o pomoc. Z góry dziękujemy za szczere odpowiedzi!

link do ankiety dla uczestników: tutaj

Szkolny Związek Sportowy
operator krajowy programu

........................................

Szanowni Państwo!
Nauczyciele wychowania Fizycznego


„Aktywnie spędzam czas na sportowo i kształtuję swoją postawę ciała prawidłowo” jest ogólnopolskim programem, który zakłada organizację pozalekcyjnych zajęć sportowych dla uczniów z zastosowaniem elementów gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej.
Jako operator ogólnopolski programu, chcielibyśmy go dostosować do oczekiwań jego odbiorców i uczestników. Państwo, jako osoby bezpośrednio wpływające na stopień osiągnięcia celów założonych w programie posiadacie wiedzę i doświadczenie, które mogą nam pozwolić na rzetelną ocenę wartości programu oraz go rozwijać w pożądanym kierunku.

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli szczerze odpowiedzą Państwo na kilka pytań. Wszystkie zebrane przez nas informacje będą wykorzystane do celów związanych z ulepszaniem programu i nie będą łączone z Państwa danymi osobowymi.

Ankieta dla nauczycieli znajduje się w panelu administracyjnym każdego nauczyciela prowadzącego zajęcia www.aktywny.szs.pl

Przygotowaliśmy również ankietę dla uczestników zajęć. Prosimy abyście Państwo poinformowali swoich podopiecznych o ankiecie i przypilnowali aby tą ankietę wypełnili.

link do ankiety dla uczestników: tutaj

Ankieta dla uczestników znajduje się na stronie głównej www.aktywny.szs.pl

Szkolny Związek Sportowy
operator krajowy programu

Program dofinansowało: